Mina lag:

Du har inte valt något favoritlag


Genväg i menyn
Matchnotiser

Mina matcher:
Matchnotiser

Matchnotiser:
Matchstart
Halvtid
Fulltid
Förlängning
Straffar
Mål
Missad straff
Gult kort
Rött kort
Hörnor
18+ Du måste vara minst 18 år för att spela på odds. Vi uppmanar dig att spela sunt & ansvarsfullt Läs merOK

Europa League

Grupp A

Tabeller uppdateras var 30:e minut
Lag S V O F +/- P
1 Bayer Leverkusen 2 2 0 0 3 6
2 FC Zürich 2 2 0 0 2 6
3 Ludogorets Razgrad 2 0 0 2 -2 0
4 AEK Larnaca 2 0 0 2 -3 0

Grupp B

Tabeller uppdateras var 30:e minut
Lag S V O F +/- P
1 Salzburg 2 2 0 0 3 6
2 RB Leipzig 2 1 0 1 1 3
3 Celtic 2 1 0 1 -1 3
4 Rosenborg BK 2 0 0 2 -3 0

Grupp C

Tabeller uppdateras var 30:e minut
Lag S V O F +/- P
1 FC Köpenhamn 2 1 1 0 1 4
2 Zenit St. Petersburg 2 1 1 0 1 4
3 Slavia Praha 2 1 0 1 0 3
4 Girondins Bordeaux 2 0 0 2 -2 0

Grupp D

Tabeller uppdateras var 30:e minut
Lag S V O F +/- P
1 Dinamo Zagreb 2 2 0 0 5 6
2 Spartak Trnava 2 1 0 1 -1 3
3 Fenerbahçe 2 1 0 1 -1 3
4 Anderlecht 2 0 0 2 -3 0

Grupp E

Tabeller uppdateras var 30:e minut
Lag S V O F +/- P
1 Arsenal 2 2 0 0 5 6
2 Sporting CP Lisbon 2 2 0 0 3 6
3 Vorskla 2 0 0 2 -3 0
4 Qarabağ 2 0 0 2 -5 0

Grupp F

Tabeller uppdateras var 30:e minut
Lag S V O F +/- P
1 Milan 2 2 0 0 3 6
2 Real Betis 2 1 1 0 3 4
3 Olympiakos Piraeus 2 0 1 1 -2 1
4 F91 Dudelange 2 0 0 2 -4 0

Grupp G

Tabeller uppdateras var 30:e minut
Lag S V O F +/- P
1 Rangers 2 1 1 0 2 4
2 Rapid Wien 2 1 0 1 0 3
3 Villarreal 2 0 2 0 0 2
4 Spartak Moskva 2 0 1 1 -2 1

Grupp H

Tabeller uppdateras var 30:e minut
Lag S V O F +/- P
1 Eintracht Frankfurt 2 2 0 0 4 6
2 Lazio 2 1 0 1 -2 3
3 Olympique Marseille 2 0 1 1 -1 1
4 Apollon Limassol 2 0 1 1 -1 1

Grupp I

Tabeller uppdateras var 30:e minut
Lag S V O F +/- P
1 Sarpsborg 08 2 1 0 1 0 3
2 Racing Genk 2 1 0 1 0 3
3 Beşiktaş 2 1 0 1 0 3
4 Malmö FF 2 1 0 1 0 3

Grupp J

Tabeller uppdateras var 30:e minut
Lag S V O F +/- P
1 FK Krasnodar 2 2 0 0 2 6
2 Sevilla 2 1 0 1 3 3
3 Standard Liege 2 1 0 1 -3 3
4 Akhisar Belediyespor 2 0 0 2 -2 0

Grupp K

Tabeller uppdateras var 30:e minut
Lag S V O F +/- P
1 FK Astana 2 1 1 0 2 4
2 Stade Rennais FC 2 1 0 1 -1 3
3 Dinamo Kiev 2 0 2 0 0 2
4 FK Jablonec 2 0 1 1 -1 1

Grupp L

Tabeller uppdateras var 30:e minut
Lag S V O F +/- P
1 Chelsea 2 2 0 0 2 6
2 PAOK Thessaloniki 2 1 0 1 2 3
3 BATE Borisov 2 1 0 1 -1 3
4 Videoton 2 0 0 2 -3 0
2018-10-25
2018-11-08
2018-11-29
2018-12-13

Playoff

Tredje kvalomgången

2018-08-16
  • Sporting Braga
  • 2 - 2
  • Zorya
  • Valur
  • 2 - 1
  • Sheriff
  • Rijeka
  • 0 - 1
  • Sarpsborg 08
  • Bordeaux
  • 2 - 1
  • Illichivets'
  • Burnley
  • 1 - 0
  • Istanbul BB
  • Rosenborg
  • 3 - 0
  • Cork City
  • Feyenoord
  • 1 - 1
  • Trencin
  • Rapid Wien
  • 4 - 0
  • S. Bratislava
  • Gent
  • 3 - 1
  • J Białystok
  • Partizan
  • 3 - 2
  • Nordsjælland
  • FC Steaua
  • 2 - 1
  • Hajduk Split
  • Lech Poznań
  • 1 - 2
  • Genk
  • Maribor
  • 0 - 0
  • Rangers
  • Zrinjski
  • 1 - 1
  • Ludogorets
  • Atalanta
  • 2 - 0
  • Hapoel Haifa
  • Basel
  • 1 - 0
  • Vitesse
  • Brøndby
  • 2 - 1
  • Spartak Subotica
  • F91 Dudelange
  • 2 - 2
  • Legia Warszawa
  • Dinamo Brest
  • 1 - 0
  • Apollon
  • LASK Linz
  • 2 - 1
  • Beşiktaş
  • M. Tel-Aviv
  • 2 - 1
  • Pyunik
  • Luzern
  • 1 - 3
  • Olympiakos
  • CFR Cluj
  • 5 - 0
  • Alashkert
  • Zenit
  • 8 - 1
  • Dinamo Minsk
  • Sūduva
  • 0 - 0
  • Spartaks Jūrmala
  • APOEL
  • 3 - 1
  • Hapoel
  • Kukësi
  • 2 - 0
  • T Kutaisi
  • Midtjylland
  • 3 - 1
  • The New Saints
  • Molde
  • 3 - 0
  • Hibernian
  • Žalgiris
  • 0 - 5
  • Sevilla
  • U Craiova
  • 1 - 1
  • RB Leipzig
  • Köpenhamn
  • 2 - 1
  • CSKA Sofia
  • U Craiova
  • 1 - 1
  • RB Leipzig
  • HJK
  • 1 - 4
  • Olimpija
  • Larnaca
  • 5 - 0
  • Sturm Graz
  • Progrès N
  • 2 - 2
  • Ufa
  • Kairat
  • 1 - 2
  • Sigma Olomouc
2018-08-09
  • Sevilla
  • 1 - 0
  • Žalgiris
  • S. Bratislava
  • 2 - 1
  • Rapid Wien
  • Legia Warszawa
  • 1 - 2
  • F91 Dudelange
  • The New Saints
  • 0 - 2
  • Midtjylland
  • Hibernian
  • 0 - 0
  • Molde
  • Spartak Subotica
  • 0 - 2
  • Brøndby
  • Rangers
  • 3 - 1
  • Maribor
  • Hajduk Split
  • 0 - 0
  • FC Steaua
  • Sarpsborg 08
  • 1 - 1
  • Rijeka
  • Cork City
  • 0 - 2
  • Rosenborg
  • Zorya
  • 1 - 1
  • Sporting Braga
  • Istanbul BB
  • 0 - 0
  • Burnley
  • Olimpija
  • 3 - 0
  • HJK
  • Beşiktaş
  • 1 - 0
  • LASK Linz
  • Vitesse
  • 0 - 1
  • Basel
  • Genk
  • 2 - 0
  • Lech Poznań
  • Olympiakos
  • 4 - 0
  • Luzern
  • CSKA Sofia
  • 1 - 2
  • Köpenhamn
  • Nordsjælland
  • 1 - 2
  • Partizan
  • J Białystok
  • 0 - 1
  • Gent
  • Ludogorets
  • 1 - 0
  • Zrinjski
  • Sturm Graz
  • 0 - 2
  • Larnaca
  • Trencin
  • 4 - 0
  • Feyenoord
  • Dinamo Minsk
  • 4 - 0
  • Zenit
  • Hapoel
  • 2 - 2
  • APOEL
  • T Kutaisi
  • 5 - 2
  • Kukësi
  • Sigma Olomouc
  • 2 - 0
  • Kairat
  • Apollon
  • 4 - 0
  • Dinamo Brest
  • Illichivets'
  • 1 - 3
  • Bordeaux
  • Sheriff
  • 1 - 0
  • Valur
  • RB Leipzig
  • 3 - 1
  • U Craiova
  • Alashkert
  • 0 - 2
  • CFR Cluj
  • Spartaks Jūrmala
  • 0 - 1
  • Sūduva
  • Hapoel Haifa
  • 1 - 4
  • Atalanta
  • Ufa
  • 2 - 1
  • Progrès N
2018-08-07
  • Pyunik
  • 0 - 0
  • M. Tel-Aviv

Andra kvalomgången

2018-08-02
  • Valur
  • 3 - 0
  • Santa Coloma
  • FH
  • 0 - 1
  • Hapoel Haifa
  • Rio Ave
  • 4 - 4
  • J Białystok
  • Újpest
  • 1 - 3
  • Sevilla
  • Radnički Niš
  • 2 - 2
  • M. Tel-Aviv
  • Crusaders
  • 1 - 1
  • Olimpija
  • Burnley
  • 3 - 1
  • Aberdeen
  • Rangers
  • 1 - 1
  • Osijek
  • Lech Poznań
  • 3 - 1
  • Shakhtyor
  • Drita
  • 1 - 1
  • F91 Dudelange
  • La Fiorita
  • 0 - 3
  • Spartaks Jūrmala
  • Bordeaux
  • 2 - 1
  • Ventspils
  • Sarpsborg 08
  • 1 - 0
  • St. Gallen
  • AZ
  • 2 - 1
  • Kairat
  • Domžale
  • 1 - 1
  • Ufa
  • FC Steaua
  • 4 - 0
  • Rudar Velenje
  • Sarajevo
  • 0 - 8
  • Atalanta
  • Maribor
  • 2 - 0
  • Chikhura
  • Köpenhamn
  • 5 - 0
  • Stjärnan
  • Vitesse
  • 3 - 1
  • Viitorul
  • Víkingur
  • 0 - 4
  • T Kutaisi
  • Beşiktaş
  • 6 - 0
  • B36
  • Asteras
  • 1 - 1
  • Hibernian
  • S. Bratislava
  • 3 - 1
  • Balzan
  • Atromitos
  • 1 - 1
  • Dinamo Brest
  • Illichivets'
  • 2 - 1
  • Djurgården
  • Progrès N
  • 2 - 0
  • Honvéd
  • Vaduz
  • 1 - 1
  • Žalgiris
  • AIK
  • 0 - 1
  • Nordsjælland
  • Apollon
  • 3 - 1
  • Željezničar
  • Admira
  • 1 - 3
  • CSKA Sofia
  • Sparta Prag
  • 2 - 1
  • Spartak Subotica
  • Lincoln RI
  • 1 - 1
  • The New Saints
  • Häcken
  • 1 - 1
  • RB Leipzig
  • Lillestrøm
  • 1 - 2
  • LASK Linz
  • Dinamo Minsk
  • 4 - 1
  • DAC
  • Flora
  • 2 - 0
  • APOEL
  • Slavia Sofia
  • 2 - 3
  • Hajduk Split
  • Valletta
  • 1 - 2
  • Zrinjski
  • Trakai
  • 1 - 1
  • Partizan
  • Larnaca
  • 4 - 0
  • Dundalk
  • Trencin
  • 4 - 1
  • Górnik Zabrze
  • Laçi
  • 0 - 2
  • Molde
  • Alashkert
  • 0 - 0
  • S Nikšić
2018-08-01
  • Fola Esch
  • 1 - 4
  • Genk
2018-07-31
  • Pyunik
  • 1 - 0
  • Tobol
2018-07-26
  • Sevilla
  • 4 - 0
  • Újpest
  • Stjärnan
  • 0 - 2
  • Köpenhamn
  • DAC
  • 1 - 3
  • Dinamo Minsk
  • Aberdeen
  • 1 - 1
  • Burnley
  • Osijek
  • 0 - 1
  • Rangers
  • Dundalk
  • 0 - 0
  • Larnaca
  • Spartak Subotica
  • 2 - 0
  • Sparta Prag
  • Hibernian
  • 3 - 2
  • Asteras
  • Atalanta
  • 2 - 2
  • Sarajevo
  • Željezničar
  • 1 - 2
  • Apollon
  • Partizan
  • 1 - 0
  • Trakai
  • St. Gallen
  • 2 - 1
  • Sarpsborg 08
  • Górnik Zabrze
  • 0 - 1
  • Trencin
  • The New Saints
  • 2 - 1
  • Lincoln RI
  • Hajduk Split
  • 1 - 0
  • Slavia Sofia
  • Genk
  • 5 - 0
  • Fola Esch
  • S Nikšić
  • 0 - 1
  • Alashkert
  • B36
  • 0 - 2
  • Beşiktaş
  • Olimpija
  • 5 - 1
  • Crusaders
  • Santa Coloma
  • 1 - 0
  • Valur
  • Dinamo Brest
  • 4 - 3
  • Atromitos
  • Nordsjælland
  • 1 - 0
  • AIK
  • LASK Linz
  • 4 - 0
  • Lillestrøm
  • Shakhtyor
  • 1 - 1
  • Lech Poznań
  • J Białystok
  • 1 - 0
  • Rio Ave
  • Djurgården
  • 1 - 1
  • Illichivets'
  • Honvéd
  • 1 - 0
  • Progrès N
  • Žalgiris
  • 1 - 0
  • Vaduz
  • CSKA Sofia
  • 3 - 0
  • Admira
  • APOEL
  • 5 - 0
  • Flora
  • Molde
  • 3 - 0
  • Laçi
  • Zrinjski
  • 1 - 1
  • Valletta
  • M. Tel-Aviv
  • 2 - 0
  • Radnički Niš
  • F91 Dudelange
  • 2 - 1
  • Drita
  • RB Leipzig
  • 4 - 0
  • Häcken
  • Balzan
  • 2 - 1
  • S. Bratislava
  • Hapoel Haifa
  • 1 - 1
  • FH
  • T Kutaisi
  • 3 - 0
  • Víkingur
  • Chikhura
  • 0 - 0
  • Maribor
  • Rudar Velenje
  • 0 - 2
  • FC Steaua
  • Tobol
  • 2 - 1
  • Pyunik
  • Viitorul
  • 2 - 2
  • Vitesse
  • Spartaks Jūrmala
  • 6 - 0
  • La Fiorita
  • Kairat
  • 2 - 0
  • AZ
  • Ventspils
  • 0 - 1
  • Bordeaux
  • Ufa
  • 0 - 0
  • Domžale

Första kvalomgången